IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Poszukiwania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Administrator

Administrator
Admin
Liczba postów : 214
Dołączył/a : 07/09/2015

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Poszukiwania   Poszukiwania Icon_minitimeCzw Wrz 17, 2015 10:33 pm

Poszukiwania

Chcesz pomóc komuś, kto dopiero zaczyna grę i nawet nie wie, od czego powinien zacząć, jaką historię powinna mieć jego/jej postać? A może po prostu poszukujesz sobie siostry, brata, ewentualnie jakichkolwiek innych relacji, a nie chcesz się pytać każdego na swojej drodze o to, czy nie chce takowych z Tobą zawrzeć? A może po prostu poszukujesz partnera do fabuły?

Po prostu napisz tutaj. To jest miejsce na wszystkie te problemy, a dodatkowo, jak wspomniano na początku, może pomóc to graczom początkującym w znajdowaniu sobie jakiegoś pomysłu na postać. Kto wie, może po prostu spodoba mu się to całe "poszukiwanie nieboszczyka", którego szuka jakiś gracz, czy może po prostu oferta bycia rodzeństwem, aby postać nie czuła się samotna? Napisz po prostu swoją ofertę, a także wymagania. Wszystko tutaj zależy od Twojej kreatywności i aktualnych potrzeb.
Powrót do góry Go down
https://yousei.forumpl.net
Glave

Glave
Liczba postów : 48
Dołączył/a : 13/10/2015
Wiek : 28

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania Icon_minitimeCzw Paź 15, 2015 5:41 pm

No dobra, ludzikowie, macie tutaj niecodzienną okazję zaistnieć w żuciu fabularnym postaci widocznej po waszej lewej stronie. Niech was nie zwiedzie wyraz twarzy, możecie jeszcze kiedyś być mi za to wdzięczni. A więc oto kogo szuka nasz niezrównany szermierz:

  • Kogoś do popisania

Luźne fabulenie o dupie Elize (forumowego MILF'a xD) może bardzo rozwinąć postać i stworzyć więzi nieplanowane, a także pomoże zabić czas i poznać swoje postaci. Więc jeśli masz wolną chwilę i chciałbyś liczyć na w miarę szybkie tempo odpisów to zapraszam serdecznie.
Wymagania: Requiem/Neutralny
Status: Aktualne!

  • Przyjaciel-Rywal

Coś na zasadzie Natsu i Gray'a, Ichigo i Renji'ego czy Goku i Vegety. Ktoś z kim Glave będzie mógł rywalizować w wyścigu po moc i umiejętności, ale zarazem przyjaźnić się wiedząc, że ta osoba osłoni jego tyły i będzie dobrym partnerem w misjach.
Wymagania: Requiem
Status: Aktualne!

  • Miłości?

No może lekko przesadziłem - po prostu dziewczyny. Relacja w stylu Juvia-Gray też mi odpowiada, czemu nie? Ogólnie postaci kobiecej, która wytrzyma z tym ciężkim gościem i nauczy się lubić go za to jaki jest. Nie mówię tu od razu o miłości na całe życie, wielkim uczuciu płonącym niczym piec hutniczy, ale raczej o młodzieńczym związku, niekoniecznie z happy end'em.
Wymagania: Requiem, kobieta.
Status: Aktualne!

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na PW.
Powrót do góry Go down
https://yousei.forumpl.net/t207-glave-henir-aka-shinigami
Gin

Gin
Liczba postów : 10
Dołączył/a : 08/11/2015

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania Icon_minitimeCzw Lis 12, 2015 7:26 pm

Heyo Heyo dziś poszukuję kilku set osób

Senpai!

- Kogoś do pisania, kto wytrzyma niektóre momenty przebywania z Gin'em. Oczywiście preferuję zielonych, no ale jak ktoś się znajdzie inny chętny. Co nie boi się śmierci, to zapraszam. :3
PS: Requiem nie przyjmuję. Powody osobisto postaciowe :3.
[Aktualne]

Love? No! Rywal

- Jeżeli ktoś chce urozmaicić sobie życie, albo ogólnie fabułę. To z chęcią przyjmę jakiegoś rywalka pod skrzydła.

[0/1]




Powrót do góry Go down
https://yousei.forumpl.net/t338-polac-gin-u
Neoś

Neoś
Liczba postów : 32
Dołączył/a : 21/10/2015

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania Icon_minitimeSro Lis 25, 2015 6:56 pm

Poszukuję kogoś na misję lub fabułkę.

Warto zapoznać się z KP Neosia by nie obudzić się nagle z tym, że kotek zakochuje się w każdym towarzyszu ^^
Powrót do góry Go down
Shadow

Shadow
Liczba postów : 1
Dołączył/a : 30/11/2015

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania Icon_minitimePon Lis 30, 2015 10:33 pm

Ja zaś zwracam się z nietypową prośbą, bowiem szukam jakichś postaci na forum, które mogłyby być elementem historii Shada. Mam już jako taki zalążek tego, co mogło się dziać z moją postacią w przeszłości, aczkolwiek jeśli ktoś ma ochotę stworzyć już na starcie jakąś relację z antybohaterem Shadowem, zapraszam. Kontakt PW, gg czy skype, które są podane w profilu. Jestem otwarty na wszelkie pomysły, bowiem przybyłem tutaj szukać fabuły i dobrych wątków.

Aktualne
Powrót do góry Go down
Alice

Alice
Liczba postów : 8
Dołączył/a : 09/12/2015

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania Icon_minitimeWto Gru 29, 2015 10:59 pm

Nie będę owijać w bawełnę, dawać ukrytych znaków między słowami, powiem po prostu tak o!

Szukam kogoś do popisania, bo kiedyś trzeba zacząć.

Aktualne as fcuk.

A i chętni niech pisajają na PW albo GG
Powrót do góry Go down
https://yousei.forumpl.net/t412-alicja-ktora-dalej-szuka-swojej-k
Sponsored content


Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Poszukiwania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yousei no Hikari :: Pierwsze kroki :: Tablica Informacyjna-