IndeksIndeks  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Zmiany, zmiany, zmiany!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Liczba postów : 180
Dołączył/a : 30/09/2015

PisanieTemat: Zmiany, zmiany, zmiany!   Nie Lis 15, 2015 7:26 pm

W dniu dzisiejszym zamierzamy wprowadzić zmiany do zarządu! Jak zauważyliście pracujemy nad poprawą oraz modernizacją naszego forum, co bez waszej pomocy by się nie udało! Cieszymy się z waszej współpracy oraz wytykania nam błędów, nad którymi musimy pracować.

Elize - w związku z tym, że nasza kochana pani Administrator ma dużo obowiązków - zarówno z drugim forum jak i w życiu prywatnym z dniem dzisiejszym zostaje mianowania Głównym Moderatorem oraz Technikiem/Grafikiem Yousei. Jest dla nas niezastąpiona i bez niej nie bylibyśmy w stanie dokończyć forum. Będzie ona cieszyła się grą jako normalny gracz.

Manipyureta - zostaje z nami jako administrator aczkolwiek skupi się głównie na systemach oraz technice, gdyż brak czasu uniemożliwia mu granie fabularne z częstotliwością, która jest tej postaci potrzebna. W związku z tym postać Króla Esenthor należy traktować jako NPC. Niemniej jednak Maniek pomoże nam w miarę swoich możliwości.

Cobra - awansuje on na administratora, który pomoże nam kierować forum tak, aby było jeszcze lepsze.

Jak zauważyliście mamy również nową [MG]Levy - pomoże nam zająć was czas ciekawymi misjami oraz tworzyć wątki fabularne na głównej drodze forum! Mamy nadzieję, że ją polubicie i docenicie jej kreatywność.

Mamy nadzieję, że zmiany te was ucieszą i dadzą jeszcze więcej zapału do gry!

Leaving the bronze one to harvest
Under purple mystery.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

PisanieTemat: Re: Zmiany, zmiany, zmiany!   Wto Gru 08, 2015 10:59 pm

Moi kochani!
Po pierwsze chciałabym przeprosić Aive oraz MG, bowiem podjęłam te decyzję sama - bez konsultacji z nimi. Wiem, ze to trochę nie w porządku ale czuje, że leży to w moim obowiązku i jestem gotowa przyjąć konsekwencje na klatkę piersiową. Wyszło jak wyszło, sprawy na które niestety nie mam wpływu.

Każdy ma oczka i widzi, że forum się sypie i to ostatnie co mogę zrobić, żeby spróbować je podnieść. Tak więc zdecydowałam, że:

- Haru i Manipyureta opuszczą grono administracyjne. Ich postacie są istotne fabularnie, dlatego też nie mogę ich usunąć - ba, nawet nie chcę bo tworzyliśmy to razem - chciałabym aby zostali wybrani spośród graczy ich ,,następcy" do pełnienia fabularnych rządów w gildiach pod okiem ,,NPC".  Dojdzie im kilka nowych umiejętności związanych z fabułą, aczkolwiek nie liczcie na maga rangi S. Oni nadal ,,żyją" i gdy wrócą - o ile wrócą - będą mieli prawo wrócić do bycia Mistrzem Gildii.
Tutaj widziałabym tak:
AT - Finni bądź Voger
Promki - Marcus bądź Loki
Requiem - Elize, Foux bądź Glave

- Kolejną rzeczą jest to, że szukam MG - dwóch bądź jednego - zajmującego się głównie walkami na arenie oraz prowadzeniem  misji. Zaproponowałam pewnej osobie to stanowisko, aczkolwiek nie wiem czy się zgodzi.

- Macie pomysły na wątki fabularne poboczne - współgrające z główną ścieżką fabularną? Śmiało. Budowałam to forum razem z Elize, Haru i Manim z myślą o tym, aby było dla was.

- Potrzeba nowych osób w Administracji. Osoby chętne i mające czas proszę zgłaszać się ew. na PW. Jesteście pewnie zdziwieni dlaczego nie zaproponuję tego Flare bądź Levy - mają one studia  i dużo obowiązków, nie chce nakładać kolejnych na ich głowę. Ich pomoc jest jednak nieoceniona i bardzo im dziękuje za ciężką pracę. Może być jednak tak, że nie wybiorę nikogo.

- Od wielu osób słyszałam, że system tutaj jest zbyt zawiły i skomplikowany, dlatego też gracze obawiają się działać. W związku z tym chwilowo wstrzymuje kolejne aktualizacje i czekam na wasze wypowiedzi w tej sprawie.

- Chcę też przyśpieszyć event i rozbudzić po nim życie fabularne. Mam nadzieję, że was to zachęci.

Chwilowo to tyle. Aczkolwiek na dniach pewnie coś dołożę.
Dziękuje za uwagę i przepraszam za wszelkie komplikacje.

Under purple mystery.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

PisanieTemat: Re: Zmiany, zmiany, zmiany!   Sro Gru 16, 2015 11:54 am

Zdecydowaliśmy razem z Administracją o usunięciu  srebrników!w związku z tym proszę wprowadzić odpowiednie zmiany na swoich kontach bankowych drogie Promyki. Chcielibyśmy przeprosić również za opóźnienia związane z eventem - jesteśmy w trakcie prac. Po weekendzie spodziewajcie się nowego systemu umiejętności!
Cynthia dołączyła do nas również jako członek zarządu! Ma ona doświadczenie i jestem bardzo szczęśliwa, że znalazła czas aby nam pomóc! Bądźcie cierpliwi!
Pozdrawiamy!

Under purple mystery.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Zmiany, zmiany, zmiany!   

Powrót do góry Go down

Zmiany, zmiany, zmiany!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Księga zaklęć
» 6 Generacja - Ataki- Pokemony- Zmiany
» Pomysły na Zmiany
» Zmiany stanu konta
» Zakończenie Bankietu oraz zmiany na forum