IndeksIndeks  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Regulamin Forum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

avatar
Admin
Liczba postów : 214
Dołączył/a : 07/09/2015

PisanieTemat: Regulamin Forum   Pon Wrz 07, 2015 6:14 pm

Regulamin forum


1. Zakładanie konta na forum, po to by pisać jedynie na SB i nie brać czynnego udziału w fabularnej części gry jest niedopuszczalne.
2. Rejestrując się na forum oświadczasz jednocześnie, że będziesz stosować się do regulaminu, rozumiesz go i akceptujesz, bez względu na wprowadzane zmiany. Warto również wiedzieć o tym, że KP musi być zgodne ze wzorem.
3. Wyrażanie się wulgarnie w stosunku do innych użytkowników lub obrażanie ich poglądów religijnych, seksualnych czy jako osoby jest niedopuszczalne i będzie surowo karane przez administrację. W przypadku gry fabularnej można obrażać swoje postacie wzajemnie, jednak prosimy o nieprzesadzane i nie stosowanie często niewskazanych słów.
4. Jeśli pojawią się jakieś nieścisłości lub masz problem - należy kierować sprawę do Administratorów w dziale ,,Zmiany” bądź na PW.
5. Administracja również ma życie (tak, ma!) i nie siedzi na forum 24h na dobę. Pisanie na prywatny komunikator gg w celach związanych z forum, gdy administrator/moderator nie jest zalogowany na forum jest zabronione i takie wiadomości będą ignorowane. Pisanie ogólnie na GG Administracji/Rady w sprawach związanych z forum bez wyraźnej zgody jest zabronione i grozi ostrzeżeniem. Wyjątkiem są naprawdę ważne sprawy, a nie oceny walk czy marudzenie o przyśpieszenie w odpisaniu!
6. Jeśli masz pomysł na nowy temat i chcesz go stworzyć- najpierw upewnij się, czy już takiego nie ma, a następnie daj znać administratorowi w celu uzyskania zgody. Ma zapobiec to bałaganowi.
7. Avatar przedstawiający waszą postać może mieć maksymalne wymiary (szerokość x wysokość) 250x400. Kiedy chodzi o sygnatury, to maksymalną umowną wielkością obrazka tam zamieszczonego może być 520x300.
8. Można wziąć wygląd postaci z mangi bądź anime, gier lub arta z gatunku fantasy. Realni aktorzy, aktorki oraz modelki są niedozwolone. Niedozwolone są również wizerunki bohaterów z mangi i anime Fairy Tail.
9. Kopiowanie imion bądź nazwisk ze świata animacji bądź fantasy jest dozwolone, jednak ich historia musi być inna i dostosowana do realiów panujących na forum. Nie należy korzystać z nazwisk zamieszczonych w mandze i anime Fairy Tail.
10. Resetowanie postaci jest teoretycznie niedozwolone i żaden z członków Administracji bądź Mistrzów Gry nie udzieli na to zgody. Oczywiście wyjątkiem są sytuacje gdy fabularnie dochodzi do śmierci, ciężkich obrażeń bądź zniknięcia postaci .
11. Reklamowanie innych pbfów na SB bądź w dziale Off-top jest niewskazane.
12. Dozwolone jest posiadanie multikont jeśli wyrazi na zgodę administracja (czyt. aktywnie grasz oraz Twój poziom fabularny jest wystarczający).
13. Kopiowanie treści umieszczonych na yousei.forumpl.net jest niedozwolone i w razie przyłapania bądź próby przejęcia nie swoich prac karane to będzie banem.
14. Administracja zastrzega sobie prawo do nerfienia umiejętności/zaklęć w celu dodania balansu po wcześniejszej konsultacji z graczem o jego formie. W przeciwnym razie zastrzegamy również prawo do zablokowania użytkowania z tej zdolności.

Regulamin gry fabularnej


1. Zarejestrowany użytkownik ma obowiązek założyć Kartę Postaci w przeznaczonym dla tego temacie, po uprzednim przeczytaniu regulaminu, a po dodaniu do grupy zobowiązany jest do aktywnej gry fabularnej.
* Postacie, które po dwóch tygodniach od rejestracji nie złożą zapisu lub po tygodniu od przyjętego zapisu i przyjęciu do grupy nie zaczną brać czynnego udziału w grze, zostaną upomniane, a następnie skasowane..
* Aktywność rozumiana jest jako pisanie postów w fabule, a nie jako pokazywanie się na forum od czasu do czasu, bądź pisanie w dziale Pogaduchy, SB.

2. Odzwierciedleniem wyglądu każdej z postaci jest avatar.
3. Posiadanie odmiennego nicku od imienia postaci jest zabronione.
4. Mistrz Gry/Moderator zobowiązany jest do sprawdzania czy użytkownicy stosują się do regulaminu i wyciągania odpowiednich konsekwencji, gdy zajdzie taka potrzeba.
5. Pisząc posta należy pamiętać o zasadach pisowni języka polskiego oraz o zasadach obowiązujących w świecie. Zabronione jest w pisaniu w Walkach/Misjach/Lokacjach i ogólnie w dziale fabularnym używanie Emotek.
6. Nie wolno zabić czyjeś postaci, dopóki jej właściciel nie wyrazi na to zgody. Pamiętajcie, że każdy z nas poświęca swój czas, by jego postać była unikalna i jedyna w swoim rodzaju. Jednak należy pamiętać, że nikt nie jest nieśmiertelny i wszyscy jesteśmy ludźmi, dlatego też zmęczenie po walkach lub zwyczajne przeziębienie po nocnym spacerze na plaży trzeba brać pod uwagę.
7. Pamiętajcie, że jest to forum fabularne! Tak więc nie możecie być w dwóch lokacjach na raz, wszystkie rany w misjach czy walkach obowiązują nadal, tak więc trzeba wszystkie swoje decyzje podejmować z rozwagą!
8. Dozwolone jest pisanie treści erotycznych, a także prowadzanie postaci o odmiennej orientacji seksualnej. Należy jednak pamiętać, że grac mogą tutaj osoby niepełnoletnie i należy umieścić +18 na początku posta. Stosunki zbyt szczegółowe lub podchodzące pod hardcorowy hentai będą karane ostrzeżeniem.
9. Ta sama zasada dotyczy scen bardzo brutalnych.

Regulamin Chatboxa


1. Pisząc na CB staramy się przestrzegać zasad pisowni polskiej.
2. Należy unikać wulgaryzmów, nie ważne w jakim języku.
3. Pamiętajcie, że sporo osób na forum nie ma ukończonego 18-nastego roku życia, więc bierzcie odpowiedzialność za to, co piszecie.
4. Jest całkowity zakaz nagminnego reklamowania innych forum bądź gier.
5. Poruszanie tematów o alkoholu bądź narkotykach w celu zachęcenia innych do ich spróbowania jest surowo zabronione.
6. Należy odnosić się z szacunkiem do drugiego gracza, pamiętając, że przed monitorem siedzi człowiek, który ma uczucia.
7. Brak zapoznania się z regulaminem bądź nieprzestrzeganie grozi konsekwencjami w postaci ostrzeżeń od Administracji bądź bana.
8. Zabronione jest wklejania w CB jakiejkolwiek pornografii! Grozi to konsekwencjami lub banem.

Administracja zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu z powiadomieniem bądź nie o tym użytkowników, oraz do wyciągania konsekwencji biorących się z nieprzestrzegania regulaminu.

Nieprzestrzeganie regulaminu wiąże się z otrzymaniem upomnienia, a następnie ostrzeżenia (a to może doprowadzić do okresowego/stałego zablokowania konta lub/i skasowania postaci).


Wszystkie materiały publicystyczne, grafika (w tym fotografie),
adresy etc. zawarte na stronie yousei.forumpl.net, są objęte
ochroną ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych
(Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.) (sprost.: z 1994, Nr 43, poz. 170, zm. z 1997 r. Nr 43, poz. 272 i Nr 88, poz. 554, z 2000, Nr 53, poz. 637).


Grafika zaczerpnięta została z internetu i przetworzona przez naszych grafików, jeśli nie podoba Ci się wykorzystanie przez nas Twojego dzieła, powiadom nas o tym. Usuniemy grafikę stworzoną przez Ciebie.

Kopiowanie lub wzorowanie się na forum lub jego części bez zgody autora, surowo zabronione! Każda taka próba będzie zgłaszana BOWI.

Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za łamanie praw autorskich przez użytkowników.
Wszystko co pojawia się na forum staje się własnością forum i jego użytkowników.
Administracja nie odpowiada za treści umieszczane przez użytkowników.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://yousei.forumpl.net
 

Regulamin Forum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yousei no Hikari :: Pierwsze kroki :: Regulamin-