IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Aury

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Finsternis

Finsternis
Liczba postów : 42
Dołączył/a : 10/10/2015

Aury Empty
PisanieTemat: Aury   Aury Icon_minitimeCzw Paź 15, 2015 2:46 pm

Mao Schwarze

Aury BOoidAd
Tatuś. Najukochańsza osoba w moim życiu, z którą dzielę nieskończenie wiele radosnych, jak i smutnych, czy tragicznych wspomnień. Bijąca od niego świetlista aura oddaje jego charakter w stu procentach. Jest ona ciepła i niesamowicie jasna, już samo patrzenie na nią sprawia, że robi ci się milej. Podobieństwo do słonecznego światła w jej blasku nie jest przypadkowe i odzwierciedla szczerość, otwartość oraz tatkowy sposób bycia wśród ludzi.
Po prostu nie wyobrażam sobie mojego życia bez jego obecności.

Elize Schwarze

Aury JWvVy4N
Mamuś też kocham, bo jak tu nie kochać kogoś o aurze płonącej złotym światłem bezkresnej miłości, odwagi i pewności siebie? Co prawda podczas wydarzeń, które poskutkowały rozpadem naszej rodzinki kolor jej ethernano znacznie się zmienił i stał się zdecydowanie mniej błyszczący, a za to jakby ciemniejszy i brudnawy. Ta zmiana pociągnęła za sobą także przekształcenie charakteru, mama stała się oziębła, agresywna i pełna nienawiści. Nie przeszkadza mi to jednak w żywieniu do niej gorącego, dziecięcego uczucia.

Darkrai Schwarze

Aury VKHJrAd
Mój młodszy braciszek. Właściwie to bliźniak, ale to ja przyszłam na świat pierwsza. Jego aura jest dosyć niepokojąca, niesamowicie czarna i rozlewająca się poza kontur jego ciała jak plama ropy, gasząc nawet ethernano znajdujące się w powietrzu. Mimo wiedzy, że Darkrai nic mi nie zrobi, w końcu jest moim bratem, odrobinę się go obawiam. Strach nie przysłania mi jednak uczucia, którym darzy on całą rodzinę i z chęcią je odwzajemniam.

Haru Yoshida

Aury UaxXOqo
Mistrz Gildii blabla

Powrót do góry Go down
 

Aury

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yousei no Hikari :: Kartoteka :: Relacje-